שמלות למכירה בזול באינטרנט - רכישת בגדים ברשת

ההודעה על ההריון שזה עתה פרץ לחיי המשפחה הצעירה או הבשלה מקפיץ את דרגות ההתרגשות בסביבת ההריונית לרמות לא מוכרות. זה נכון אם הילד תוכנן במשך שנים והינה זה הצליח, או אם הוא לא היה מתוכנן כלל ופתאום הפך לנושא המרכזי בעולמם של בני הזוג והאחים, אם יש. ברוב המקרים, לפחות בתחילת ההריון, מכוונים כל ההדיונים, השיחות והפעילויות, גם אלה של המשפחה המורחבת, כמו הדודים וכמובן הסבים והסבתות, לנושאי בריאות ודאגה לשלום האם והעובר. לאורך ההריון משולבות בדיקות קבועות והדרגתיות ובהמשך, עם החודשים המתקדמים, משתנים הנושאים לתכנון החדר והאביזרים הנדרשים לקראת השינוי המשמח.
בתוך כל אלה כדאי לעודד את האמא הצעירה או הבוגרת לטפח תשעה חודשים מלאים, מענגים ומפנקים לקראת הלילות הלבנים שממתינים לה עם הצאצא החדש. הרעיון הוא באמת להעניק לאשה ההריונית את כל הכוחות הפיזיים והנפשיים כדי להתמודד עם הסיטואציה השונה ממילא ועם העתיד שצופן הרבה עומס מכל הסוגים. עברו הזמנים שבהם אשה הרה נשמרה לא לזוז יותר מידי כשהיא לבושה באופנה מאוד שמרנית שמצד אחד מבליטה את עובדת ההריון ומצד שני מטשטשת את המראה הנשי. היום נשים בהריון ממשיכות לעבוד כמעט כרגיל ומרשות לעצמן פעילות מכל סוג בלי לחסוך מעצמן שום הרגל מוכר.
אבל, הרעיון הוא להעניק משהו בעל משמעות של מעבר, דווקא בימים אלה כשנשים לא מוותרות לעצמן על שום מחוייבות ואחריות. כך למשל, רצוי ללוות את חודשי ההריון, עד כמה שאפשר בפעילות ספורטיבית מתאימה. אולי אי אפשר להמשיך לרכוב באופניים, אם זה מה שהיה בנוהל, אבל ניתן ואף רצוי להצטרף לקבוצות נשים באותו מצב לפעילות הולמת, פחות איירובית וקצבית ויותר לחיזוק השרירים והסוגרים. ההתפנות להתעמלות שלוקחת בחשבון את המצב הגופני המיוחד, מאוד תורמת גם להתחברות הבעייתית לפעמים לשינויים ההורמונליים והגופניים של האשה. במסגרת חוגים כאלה מוצעת פעילות יוגה, או צעידות רגועות בטבע, שלא לדבר על חוגי שחייה בבריכות מחוממות בעדינות.
גם הצטיידות בסדרת פריטי לבוש אופנתיים עשויה להשפיע לטובה על הדימוי העצמי שעלול להיסדק בחודשי ההריון המתקדמים. רבות מוותרות היום על בגדים מיוחדים להריון ומעדיפות להתאים למראה החדש של הגוף ביגוד אופנתי. כך, למשל, אפשר בקלות רבה לבחור ביגוד ברשתות כמו קסטרו, זארה, גולף או לחילופין להזמין שמלות למכירה באינטרנט ועוד בלי להרגיש שמדגישים מידי את החלקים המתעגלים לראווה. יתרון נוסף ברכישת בגדים "רגילים", הוא בעובדה שאחרי הלידה, כל שמלה שנרכשה בחנות זארה, למשל, תהפוך ללהיט עם חגורה דקיקה שתדגיש את המתניים שיילכו ויהפכו לצרים יותר ויותר. לזאת אפשר לצרף סדנאות לתזונה נבונה. ככלל, יכולות סדנאות רלוונטיות להעניק הרבה רווחה נפשית והכנה לקראת הלידה לכל יולדת, גם אם זאת הפעם החמישית שהיא עושה זאת.

לחץ לכניסה לאתר gogreen.co.il לפרטים